Gülnaz Ajans Banner


BAY - BAYAN MANKEN

Mankenlik için başvuruda bulunacak adayların en az bayanlarda 1,72 cm boyunda erkeklerde ise 1,79 cm olmaları gerekmektedir. Mankenlerin düzgün fiziğe ve yüze sahip olmaları gerekmektedir.BAY - BAYAN MODEL

Modellik için başvuruda bulunacak adayların 7-77 yaş grubu arasında bulunanlar başvuru yapabilirler, doğallık ön planda olduğundan aranılan bir standart yoktur. Gülnaz Ajans , Modelleri özellikle katalog çekimleri ,reklam çekimleri, reklam oyunculuğu olarak bu kategorideki üyelerimizi yönlendirmektedir.

Başvurunuz üyeliğiniz kabul edildiği takdirde ajans kadrolarımıza katılabilmeniz için sizinle irtibata geçilecektir ve profiliniz oluşturulacaktır. Profesyonel manken ve model çalışmaları için kurslarımızdan sonra yapılacak olan fotoğraf çekimi esnasında bilgi formu doldurulacak ve karşılıklı sözleşme imzalanacaktır.OYUNCULUK

(1) Oyunculuk için eğitim veya tecrübe şarttır. Ayrıca bu kategorilerle ilgili yeteneğe ve ilgiye sahip olmak ve bu işlere zaman ayırmak zorundadır.

(2) Profesyonel oyuncularda yukarıdaki koşullar aranmaz.

(3) Gülnaz Ajans çocuk ve genç kadrosunu TV reklamları ,sinema ,klip ve bölüm anlaşmalı olmak kaydıyla dizilere yönlendirmektedir.

(4) 7-77 yaş grubu oyunculuk için basvurabilir, doğallık ön planda olduğundan aranılan bir standart yoktur.

(5) Bu kategoride başvuru yapanlar ve çocuklarının bu sektörde çalışabilecek ilgi ve yeteneğe sahip olması gerektiğini unutmamalıdır.

(6) Dikkati çok çabuk dağılan, sosyal ortamlarda çekingen olan yada bulunduğu ortama uyum sağlayamayan çocuklar kadromuza dahil edilemez.

(7) Oyunculuk için başvuracak adayların Türkiye içinde çalışma izinlerinin olması gerekmektedir.